Instagram dla opornych!

Czyli podstawowa wiedza na temat instalacji oraz rodzajów kont na Instagram! Dowiedz się jak zainstalować instagrama! Czy jest możliwość pobrania tej aplikacji na komputer, czy tylko na telefon, jeżeli tak to w jaki sposób to zrobić? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na te pytania. Zostanie również wytłumaczone w jaki sposób korzystać z instagrama oraz na czym polegają poszczególne funkcje tej aplikacji.

Instagram – Poradnik

Na początku warto dowiedzieć się czym tak w ogóle jest instagram?

Jest to popularny portal społecznościowy, na którym możemy dzielić się naszymi zdjęciami oraz filmami. Posiada on wiele niesamowitych funkcji, z których możesz korzystać. Można obserwować osoby, które tylko chcemy, prowadzić własne relacje. Funkcji jest wiele, wszystko zostanie wytłumaczone poniżej.

Jak utworzyć konto na instagramie?

Na początku Twoim zadaniem jest wyszukanie aplikacji z Twojego sklepu, jeżeli posiadasz iPhone to ze sklepu App Store, natomiast jeżeli posiadasz Androida to z Google Play.
Następnie, po pobraniu aplikacji, otwórz ją. Później musisz założyć konto, czyli się zarejestrować, jeżeli posiadasz Androida kliknij opcję “Zarejestruj się przy użyciu adresu e-mail lub numeru telefonu”, natomiast jeżeli posiadasz iPhone kliknij “Utwórz nowe konto”. Następnie wprowadź swój e-mail lub numer telefonu i wybierz opcję “Dalej” (pamiętaj żeby wprowadzane dane były prawdziwe, ponieważ będą one potrzebne Tobie to dalszych logowań). Możesz również zalogować się przez Facebooka, jeżeli posiadasz tam konto, ta opcja jest również dostępna. Jeżeli chcesz to zrobić, wybierz opcję “Logowanie przez Facebooka”. Na końcu utwórz swoje hasło oraz nazwę użytkownika, wpisz swoje dane profilowe i wybierz opcję “Dalej”.

INSTAGRAM DLA OPORNYCH!

Czy da się zalogować na instagrama przez komputer?

Oczywiście, możesz logować się przez komputer lub przez telefon. To już jest Twój wybór, gdzie będzie Ci łatwiej. Na komputerze wystarczy w przeglądarkę wpisać http://www.instagram.com i już jesteś w aplikacji.

Co dalej? Założyłem konto co mam robić?

Na początku musisz uzupełnić informację na Twoim profilu, czyli:
Zdjęcie profilowe
Nazwa profilu
Uzupełnienie opisu – tutaj masz możliwość wykorzystania tylko 150 znaków. W opisie swojego profilu warto napisać o swoich zainteresowaniach, co można znaleźć na Twoim koncie itd.

Daj znać, że posiadasz profil na insta!

Skoro posiadasz już profil i masz ustawione wstępne informację, poinformuj innych w mediach społecznościowych, że posiadasz takowy profil.
Możesz również zaobserwować swoich znajomych, w ustawieniach będziesz posiadał opcję “Obserwuj użytkowników”.

Rodzaje kont na instagramie

Na początku, przy ustawianiu swojego profilu, natkniesz się pewnie na wybór rodzaju konta. Do wyboru masz 4 opcje: Konto prywatne, Konto publiczne, Konto biznesowe oraz Konto twórcy. Lecz czym one się różnią?

Konto publiczne – po wyborze tej opcji, Twoje posty będzie mógł zobaczyć każdy

Konto prywatne – Twoje posty będzie mogła zobaczyć osoba, która zostanie zatwierdzona przez Ciebie. Jeżeli ktoś będzie chciał Ciebie zaobserwować, przyjdzie Ci prośba o akceptację – to od Ciebie będzie zależało czy wyrazisz zgodę na przeglądanie Twojego profilu.

Konto twórcy – będziesz posiadać możliwość do dostępu skrzynki odbiorczej oraz będziesz mieć dostęp do dodatkowych statystyk.

Konto biznesowe – ta opcja, daje Tobie możliwość korzystania z funkcji sklepu na instagramie, posiadasz również dostęp do promocji postów z instagrama.

Na czym polegają poszczególne opcje?

[Obrazek: gPiaadi.png] – w tej zakładce znajdziesz aktualności
[Obrazek: T6fJ7Bl.png] – tutaj możesz znaleźć “instagramowe propozycje” dla Ciebie, mogą to być np. zdjęcia.
[Obrazek: 0UFAbqq.png] – tutaj możesz wykonać film lub zdjęcie
[Obrazek: xzRERAb.png] – po wybraniu tej opcji, pokażą Ci się najbliższe aktywności, które zostały dokonane na Twoim profilu

INSTAGRAM DLA OPORNYCH!

InstaStories – Czym są i jak je wykonać?

Tutaj możesz wykonać filmy, zdjęcia lub relacje. Są one dostępne tylko przez 24 godziny dla Twoich followersów. Jest to odpowiednie miejsce dla osób, które chcą budować społeczność. Na InstaStories możesz pokazywać wiele rzeczy, np. pokazywać swoją codzienność, podzielić się jakąś informacją, wszystko zależy od Ciebie, masz tam do wyboru multum opcji, którymi możesz się bawić.

Jak przełączyć się na inne konto?

Może zdarzyć się sytuacja, że przyjdzie do Ciebie Twój kolega i przy wspólnym siedzeniu przy komputerze, wpadniecie na pomysł zajrzenia na konto drugiej osoby. Tylko jak to wykonać?
Na początku wejdź w to co jest zaznaczone na zdjęciu

INSTAGRAM DLA OPORNYCH!

Ostatecznie wybierasz na które konto chcesz się przełączyć i gotowe.

Czy da się pisać wiadomości na instagramie?

Oczywiście, że tak. Jeżeli jesteś na komputerze zaznacz opcję pokazaną na zdjęciu –

INSTAGRAM DLA OPORNYCH!

Jeżeli jesteś na telefonie – klikasz ten sam znaczek, znajdujący się w prawym górnym rogu.

Jak mogę się wylogować ze swojego konta?

Na telefonie – wchodzisz w “Ustawienia” i wybierasz wyloguj się
Na komputerze – wybierasz opcję zaznaczoną na zdjęciu

INSTAGRAM DLA OPORNYCH!

To tyle, zostały Tobie przedstawione podstawowe opcje instagrama. Z każdym dniem będziesz odkrywał ich coraz więcej i zobaczysz, że opanowanie funkcji instagrama nie jest wcale trudne!

INSTAGRAM DLA OPORNYCH!
Ocena 1.3 z: 12

Related Products:

Polubienia Instagram

6,99 149,99 Wybierz opcje

Instagram Followers

9,99 399,99 Wybierz opcje

Instagram Wyświetlenia

1,49 13,99 Wybierz opcje

Instagram Komentarze

7,49 12,99 Wybierz opcje

Instagram Like Pakiet AutoLike

9,99 39,99 Wybierz opcje