Jak zwiększyć liczbę swoich followersów na Instagramie?

Każdy z Nas słyszał o Instagramie prawda? Jest on gigantem na rynku social mediów z którego korzystają miliony osób dziennie. Wśród tego ogromu jesteś Ty, który chcesz rozwinąć skrzydła, zdobyć więcej obserwujących i stanąć na szczycie.

Droga do wielkiej rozpoznawalności na Instagramie jest kamienista, a na sukces składa się wiele czynników i działań, które pozornie są nie istotne. Jak sam widzisz, wyzwanie, przed którym stoisz nie należy do najprostszych, ale to nie powód by się poddawać. Razem z naszymi wskazówkami dowiesz się jak zwiększyć liczbę followersów na Instagramie.

 

Dopasuj hashtagi do swojego contentu

Hashtagi są nieodzownym elementem Instagrama. W przeciwieństwie do powszechnie panujących opinii nie powinieneś ograniczać się do najpopularniejszych hashtagów. Zamiast tego postaraj się zamieszczać tagi dostosowane do przodującego tematu na Twoim profilu. Pamiętaj by nie przywiązywać się do hashtagów. W Naszej opinii jest to jedna z najważniejszych rzeczy, której powinieneś poświęcić szczególną uwagę. Staraj się zmieniać je co jakiś czas. Drogą eksperymentów zdobędziesz doświadczenie i dowiesz się które z nich przynoszą Ci największe korzyści – większą liczbę followów.

hashtag instagram hasztag tag - likefb.pl
Jak zwiększyć liczbę swoich followersów na Instagramie?

Udzielaj się na innych profilach

Pamiętaj, że na Instagramie nie jesteś sam – to skupisko milionów osób, które podobnie do Ciebie również pragną prężnie się rozwijać. Dobrym pomysłem będzie to wykorzystać. Postaraj się codziennie poświęcić swój czas udzielając się na innych profilach. Zostawiaj po sobie polubienia, komentarze i wdawaj się w dyskusje. Tym prostym sposobem Twój profil niemal zawsze będzie przewijał się wśród komentarzy, dzięki czemu zostaniesz zauważony przez innych. Niektórzy użytkownicy zerkną na Twój profil i być może zostaną na dłużej, a tym samym licznik obserwujących poszybuje w górę.

Jak zwiększyć liczbę swoich followersów na Instagramie?

Oznaczaj miejsca w których się właśnie znajdujesz

Szczególnie wartą uwagi jest zakłada „Miejsca”. Wspomniana zakładka pokazuje zdjęcia, które zostały zrobione w danej lokalizacji. Niesie to ze sobą ogromny potencjał, wystarczy wyobrazić sobie znudzonego ucznia na lekcjach w szkole, który przegląda Instagrama. Jeżeli oznaczysz lokalizację w pobliżu miejsca, w którym się znajduje masz dużą szansę na kolejnego followa.

Jak zwiększyć liczbę swoich followersów na Instagramie?
Jak zwiększyć liczbę swoich followersów na Instagramie?

Wykorzystaj potencjał stories

Kiedy tylko stories zostały dodane stały się najlepszą częścią Instagrama według wielu osób. Prostota, swoboda i interaktywność to zaledwie kilka zalet – ogranicza Cię jedynie kreatywność. Dodawanie relacji jest niesamowicie proste, a zarazem jest to sposób by zbliżyć się swoich followersów. Dzięki nim bez problemu jesteś w stanie podzielić się tym co dzieje się u Ciebie w danym momencie.

instagram story
instagram story

Stawiaj jakość ponad ilość

Wiele osób o tym zapomina, ale zasypanie swojego profilu średniej jakości postami to zły pomysł. Tym sposobem możesz znudzić swoich fanów, a zarazem zniechęcić ich przeciętnymi zdjęciami. Zamiast tego postaraj się, aby Twoje zdjęcia były na swój sposób wyjątkowe. Dobry post powinien przykuwać uwagę odbiorcy i wpadać mu głęboko w pamięć. Przygotowanie dobrej fotki może być ciężkie, ale na pewno wiele osób doceni Twoją ciężką pracę.

10 Wskazówek dla początkujących na Instagramie
10 Wskazówek dla początkujących na Instagramie

Przekieruj ruch z innych zakątków Internetu

Nie zawsze musisz zaczynać od zera. Być może jesteś już rozpoznawalny w różnych serwisach społecznościowych takich jak Facebook lub YouTube. Jeżeli jest to możliwe postaraj się przekierować swoją już utworzoną społeczność na Instagrama. Tak prostą metodą możesz zwiększyć liczbę swoich followersów w zaledwie kilka minut!

Jak zwiększyć liczbę swoich followersów na Instagramie?
Ocena 5 z: 2

Related Products:

Polubienia Instagram

6,99 149,99 Wybierz opcje

Instagram Followers

9,99 399,99 Wybierz opcje

Instagram Wyświetlenia

1,49 13,99 Wybierz opcje

Instagram Komentarze

7,49 12,99 Wybierz opcje

Instagram Like Pakiet AutoLike

9,99 39,99 Wybierz opcje