Jak zyskać dużo polubień na facebook?

Zastanawiasz się pewnie jak mieć dużo lajków na Facebooku, czy istnieją sposoby aby liczba polubień cały czas rosła? Oczywiście, sposobów jest bardzo dużo, lecz te, które mogą Tobie pomóc najbardziej, zostały przedstawione poniżej. Przed Tobą 7 cennych wskazówek, które pomogą Tobie zdobywać dużą liczbę polubień na FB.

kupno like
fani facebook

Jak mieć dużo polubień na Facebooku – Poradnik

1. Porządna treść

Pamiętaj, że ważne jest by dbać o wartościową treść. Co jest rozumiane jako “wartościowa treść”. Przede wszystkim pisanie krótko i na temat, nie masz ograniczonej ilości znaków, którą możesz wykorzystać, lecz pamiętaj, że obecnie posty, które są krótkie i treściwe zostają lepiej odbierane. Dla przykładu, jeżeli chcesz ulepszyć swoje wpisy, możesz dodać ciekawe emotki, które mogą przykuć uwagę użytkowników.

2. Częste i odpowiednie publikowanie treści

Jeżeli chcesz osiągać duże ilości polubień, musisz pamiętać o częstej publikacji swoich treści. Facebook promuje głównie osoby aktywne, dlatego jeżeli chcesz by Twoje posty były często lajkowane, musisz mieć dobrą aktywność i często publikować swoje wpisy.

3. Komentuj posty lub zdjęcia innych osób

Nie chodzi tutaj o to, żeby prosić o lajki pod swoimi wpisami. Więc pewnie zadasz sobie teraz pytanie, więc po co? Komentarze na Facebooku mają to do siebie, że im więcej lajków uzyskały tym wyżej są usytuowane. Dla przykładu możesz napisać ciekawy lub śmieszny komentarz pod zdjęciem swojego kolegi.

4. Dodawanie filmów

Filmy na Facebooku również są promowane. Często jest tak, że promowanie następnych filmów po obejrzeniu wcześniejszego sprawiają, że filmy te mogą osiągać lepsze wyniki oraz są bardziej promowane.

5. Konkursy

Wiele osób lubi coś dostawać, jest to logiczne, zwłaszcza jeżeli jest to za darmo. Konkursy są dobrym sposobem na to by zwiększyć zasięgi swoich postów. Ludzie często udostępniają posty oraz zostawiają pod nimi komentarze gdy widzą, że mogą wygrać jakąś nagrodę w dość prosty sposób.

6. Hashtagi

Stosowanie hashtagów ma służyć porządkowaniu treści postów lub komentarzy, które są publikowane. Używanie ich może ułatwić wyszukiwanie postów o tematyce, której ktoś potrzebuje lub która go interesuje. Dlatego jeżeli chcesz to śmiało możesz ich używać.

7. Przeprowadzenie ankiety

Dobrym sposobem na pozyskanie dużej ilości polubień jest również przeprowadzenie ankiety. Osoby, które zobaczą post będą mogli zagłosować przy pomocy lajka. Jest to dobry sposób o pozyskanie opinii oraz lajków. Dla przykładu w takim poście możemy wybrać do wyboru 2 rzeczy, morze lub góry. Zostawienie lajka będzie oznaczało, że osoba woli morze a pozostawienie serduszka będzie jednoznaczne z wyborem gór.

Jak pozyskiwać dużo polubień na Facebooku – Podsumowanie

Pamiętaj, że pozyskiwanie dużej ilości lajków wcale nie jest trudne, lecz niekiedy wymaga czasu oraz wysiłku. Sposobów, którymi możesz to osiągnąć jest wiele, lecz głównie to do Ciebie będzie zależało czy Ci się to uda. Podstawa to oryginalność i kreatywność, niech nic Ciebie nie ogranicza!

Jak zyskać dużo polubień na facebook?
Ocena 5 z: 2