Jak zdobyć polubienia na instagramie?

Jak zdobyć lajki na instagramie?

 

Instagram logo - jak zdobyć lajki - likefb.pl

Jak zdobyć lajki na instagramie – to pytanie zadaje sobie każda osoba, która działa w kierunku budowania popularności na instagramie, każda osoba która chce się wybić i szuka skutecznych metod. Ilość like’ów i followersów to swojego rodzaju wyznaczniki sukcesu, a nawet “waluta” określająca wartość profilu i publikowanych zdjęć oraz filmów. W tym artykule przedstawiamy TOP 10 METOD NA ZDOBYWANIE LAJKÓW.

Wszystkie metody są przetestowane, skuteczne i godne polecenia. Oprócz tego dowiesz się co dokładnie dają polubienia, czym jest instagram, jak działa, jak można pobrać z niego zdjęcia w dobrej jakości, i poznasz wiele innych zagadnień mniej lub bardziej powiązanych z budowaniem profili na instagramie. Zapraszamy do lektury i gwarantujemy solidną dawkę nowej wiedzy! Jeśli zarabiasz lub planujesz zarabiać na tym portalu społecznościowym – niniejszy artykuł jest obowiązkową lekturą!

 

animacja instagram - likefb.pl

Czym jest instagram?

Co to jest Instagram? Pierwsza wersja Instagrama zadebiutowała na iPhonach w 2010 r., a obecnie jest to drugi największy portal społecznościowy. Ciekawostką jest, że w kwietniu 2012 roku serwis został kupiony przez Facebooka za około 1 mld USD.

Instagram jest codziennie odwiedzany przez dzisiątki milionów użytkowników z całego świata, a największy ruch generowany jest dzięki aplikacji o tej samej nazwie (dostępnej na systemy operacyjne Windows Phone, iOS i Android). Jak to się stało, że Instagram, czyli portal ze zdjęciami i filmami, stał się popularny? Na pewno wpływ na to ma zainteresowanie lajkami, pulubieniami, followersami i hashtagami, które dość znacząco wyróżniały ten portal spośród konkurencji. Użytkownicy głowią się jak zdobyć lajki i nowych followersów. Więcej o instagramie możesz przeczytać na wikipedii, nie będzie to jednak tak ciekawe jak możliwości prostego zdobywania nowych polubień, które zaraz przedstawimy.

 

Dlaczego warto korzystać z instagrama?

kobieta logująca się na instagram - likefb.pl

Instagram umożliwia dokonanie wyboru treści, które chcemy oglądać, czyli pozwala na obserwowanie i śledzenie tylko interesujących dla nas profili. To działa także w drugą stronę, czyli nasz profil także może być interesujący i obserwowany przez innych użytkowników. Im więcej mamy followersów i polubień pod zdjęciami, tym jesteśmy popularniejsi. Instagram umożliwia każdemu stanie się swojego rodzaju internetowym celebrytą. Instagramowy świat, to świat pełen filtrów, bez wad, pełen radości, szczęścia, bogactwa i życia o którym się marzy. To właśnie dlatego materiały zbierają lajki, a profile followersów. Ludzie chcą obserwować życia o jakich marzą.

Dlaczego jeszcze warto aktywnie korzystać z Instagrama? Oprócz celebryckich ambicji, jest to idealne miejsce dla firm, które mogą całkowicie za darmo reklamować się, budować swoją społeczność i promować markę. Oprócz brandingu, także bezpośrednio sprzedawać. Sprzedaż poprzez materiały zamieszczane na instagramie jest jak najbardziej możliwa, co zresztą widać po zainteresowaniu wyrażanym m.in. poprzez polubienia oraz komentarze pod postami sponsorowanymin z lokowaniem produktów i usług różnych firm.

 

Jak działa instagram?

instagram - likefb.plWiemy już czym jest instagram, teraz przejdźmy do tego jak działa i co dają lajki, a także czym są i jak je zdobywać. Polubienia, zwane like’ami (lajkami) to swojego rodzaju instagramowa waluta. Każdy użytkownik może tylko raz zlajkować dane zdjęcie lub film. Na podstawie lajków i ilości followersów można ocenić wartość publikowanych zdjęć, filmów, a także całych profili. Jak myślisz, ile polubień jest wart Twój profil? Twoje zdjęcie z wakacji? Zdjęcie Twojego posiłku, hobby, czy czegokolwiek innego? 100 lajków? 300 like? Co powiesz na 5000 lajków, albo 10000 like, albo kilka tys. nowych followersów? Z nami możesz łatwo zdobyć polubienia i zaskoczyć swoich znajomych.

Wróćmy do zagadnienia “Jak działa instagram“. Instagram działa jako portal społecznościowy umożliwiający publikację zdjęć i filmów. W przeciwieństwie do facebooka użytkownicy nie mogą publikować linków. Mogą za to lajkować, followować inne profile. Dodatkowo, na instagramie można wykupić również płatne reklamy – to dodatkowy sposób na zdobywanie nowych polubień i followersów. Chociaż portal jest darmowy, to jednak jako użytkownicy instagrama, widzimy reklamy na feedzie (stronie głównej) i nie ma od tego odwrotu. My korzystamy z portalu za darmo, a w zamian oglądamy reklamy – to uczciwa transakcja.

 

Co dają polubienia/lajki na instagramie?

Jeśli zastanawiasz się co dają lajki na instagramie, śpieszymy z odpowiedzią na to pytanie. Polubienia, czyli like, określają wartość Twojego profilu i Twoich opublikowanych zdjęć oraz filmów. Dzięki dużej ilości lajków, możesz stać się celebrytą, kimś popularnym i znanym. Możesz też zaskoczyć swoich znajomych, którzy nie uwierzą jak łatwo udało Ci się zdobyć tylu nowych followersów i tyle nowych polubień w tak krótkim czasie. Dodatkowo, like określają wartość dla reklamodawców. Firmy chętnie kupują posty sponsorowane od osób, które mają dużu lajków pod wstawianymi na instagrama materiałami.

Zdobywanie nowych followersów oraz polubień znacząco pomaga więc w monetyzowaniu swojego profilu i zarabianiu prawdziwych pieniędzy na instagramie. To właśnie tak zarabiają znani instagramerzy. Influence marketing jest coraz bardziej popularny, a ceny takich reklam są coraz wyższe. Oczywiście im więcej zdobędziesz lajków, tym cena może być wyższa.

Ostatnim atutem budowania popularnego profilu jest łatwość w reklamowaniu własnych biznesów. Możesz np. sprzedawać koszulki lub inne gadżety. Im więcej zdobędziesz fanów, tym więcej potencjalnych klientów będzie Cię obserwować i tym więcej z nich coś od Ciebie kupi. Instagram to miejsce gdzie możesz pozyskać nowych klientów. W takim użytkowaniu instagrama, najważniejszy jest odpowiedni dobór hashtagów – dzięku temu dasz się znaleźć nowym fanom i zdobędziesz więcej followersów.

 

Jak zarabiać na instagramie?

instagram komputer laptop - likefb.plPowyżej ustaliśmy, że na instagramie można zarabiać i pomagają w tym lajki, polubienia, followersi oraz hashtagi. Teraz omówmy sobie te możliwości zarabiania. Zarabianie na instagramie może wydawać się czymś prostym, tak jednak nie jest, to tylko pozory. Sama monetyzacja profilu na pierwszy rzut oka jest dość prosta i stricte powiązana ze zdobywaniem like pod zdjęciami – jednak to samo zbudowanie profilu, zebranie odpowiedniej ilości obserwujących (followersów) jest najbardziej potrzebne do rozpoczęcia zarabiania. Dopiero po zbudowaniu profilu, możemy mówić o zarabianiu na nim. To właśnie ilość followersów w przeważającej ilości przypadków decyduje o zarobkach. Z nami możesz łatwo zdobyć nowych followersów i zacząć zarabiać na instagramie.

Zarobki na Instagramie zależą od Twojej popularności i rozpoznawalności. Jeśli zastanawiasz się od jakiej ilości followersów można zacząć zarabiać…  naszym zdaniem 10 tysięcy obserwatorów to skrajne minimum na profilu. W przypadku Instagrama zasada jest bardzo prosta – im więcej mamy obserwatorów, tym na większe zarobki możemy liczyć.

Czy zarabianie na instagramie jest tylko dla znanych influencerów? Nie, każdy może używać odpowiednich hashtagów, zdobyć obserwatorów/fanów/followersów i lajki pod publikacjami. Swoje profile mają youtuberzy, blogerzy, streamerzy i inni influencerzy. Nie jest to jednak konieczne do rozpoczęcia zarabiania na instagramie, tak samo skutecznie można zarabiać na anonimowych profilach z dużą iloścą obserwatorów i like. Można być w pełni anonimowym użytkownikiem, który skutecznie monetyzuje swój profil na instagramie. Na nic więc szukanie wymówek. Jeśli chcesz zdobyć lajki w prosty sposób, skorzystaj z naszej oferty. Zdobędziesz followersów i like bez wysiłku z Twojej strony. To najłatwiejszy sposób jaki znamy.

Pomysłów na zarabianie na isntagramie jest wiele, jest to np. afiliacja, sprzedaż postów sponsorowanych, lokowanie produktów oraz finalnie sprzedaż konta. Konta instagramowe osiągają nierzadko zawrotne ceny na portalach aukcyjnych. To właśnie popularność, a więc ilość followersów i zdobytych lajków, decyduje o wartości takich profili. Warto więc zdobywać obserwatorów i like, można tylko zyskać. Więcej o zarabianiu na instagramie możecie przeczytać na forum zarabiam.com.

 

Jak zdobyć lajki na instagramie?

Jak zdobyć lajki na instagramie?

instagram logo grafika - likefb.plJako instagramowiczy, na pewno głowisz się jak w prosty i skuteczny sposób zdobyć nowe lajki na Instagramie zaczynając od zera. Możliwości jest wiele, ale żeby zrobić to w sposób uczciwy i bezpieczny, tak żeby nie ryzykować blokadą konta – trzeba wybierać sprawdzone metody. To właśnie takie metody prezentujemy w tym artykule. Możesz zdobyć polubienia beż żadnej pomocy popularniejszych profili. Nigdy nie używaj nielegalnych programów do nabijania like, bo to ryzyko blokady konta. My pokażemy Ci jak łatwo można zdobywać polubienia w bezpieczny sposób.

Chcesz stać się popularny i wybić swój profil na Instagramie ale nie wiesz jak to osiągnąć? Nie wiesz jak zdobyć lajki? Nie wiesz jak zdobyć nowych obserwujących-followersów? W tym poradniku znajdziesz odpowiedzi na pytania: “Jak zdobyć polubienia na Instagramie?” i “Jak zdobyć followersów na instagramie?”. Niestety samo wrzucanie zdjęć wcale nie gwarantuje tego że zdobędziesz lajki czy wybijesz się w tej aplikacji na tle innych profili. Aby zbudować popularność, potrzeba czegoś więcej.  Jako likefb.pl stale obserwujemy i śledzimy jak zmieniają się algorytmy i trendy na Instagramie, dzięki czemu możemy Ci pomóc zyskać popularny profil.

 

Od czego zacząć zdobywanie obserwujących?

Naszym zdaniem najważniejsza zasada to – “po pierwsze więcej lajków , komentarzy i followersów. Followersi na Instagramie sami przyjdą gdy Twój profil będzie miał odpowiednio zaangażowaną społeczność. Najłatwiej kupić pierwszych followersów, tak by zlikwidować opory kolejnych fanów przed followaniem. Odpowiednio zaangażowana społeczność to jednak bardzo ogólne pojęcie. Pod tym pojęciem ukrywa się zdobywania lajków i komentarzy. Im więcej komentarzy pod Twoimi postami, tym większy zasięg osiągają. Taka sama zasada odnosi się do polubień.

Instagram jest pełen niedomówień, dlatego stworzyliśmy ten artykuł, by każdy instagramowicz któremu zależy na swoim profilu mógł dowiedzieć się jak zdobyć lajki na Instagramie. Pamiętajcie że jeżeli znacie inne metody na proste zdobywanie nowych polubień, komentarzy i followersów – koniecznie zostawcie je w komentarzu. Poniżej przedstawimy top 10 metod jak zdobyć lajki na instagramie. Zapraszamy 🙂

 

Jak zdobyć lajki, polubienia i followersów na instagramie?
#1 Odpowiedni dobór tematyki profilu

instagram followers - jak zdobyć lajki - likefb.plNiestety błędy na instagramie można popełnić już na początku, nie każda tematyka ma szansę stać się popularna w przyszłości. Nie kieruj się własnym gustem, obserwuj większość. To co podoba się Tobie, niekoniecznie spodoba się też innym. Nie trzeba mieć unikalnego profilu, unikalnego stylu – naśladowcy statystycznie radzą sobie dużo lepiej od osób, które próbują wymyślić coś własnego.

Przeanalizuj profile, które mają dużo obserwujących. Jak oni to robią, że mają tyle like? Na pewno wybrali dobrą tematykę, to podstawa. Niektórzy nawet nie muszą zastanawiać się jak zdobyć lajki, bo odbiorcy sami ich znajdują. To kwestia tematyki, dlatego trzeba ja wybrać mądrze. Wybierz więc tematykę, która Cieszy się popularnością i bierz przykład z osób, które już mają popularne profile.

Nie wybieraj nisz w których konkurencja jest bardzo mała lub jej nie ma – to najczęściej oznacza, że na takie treści nie ma popytu. W przeciwnym razie takie profile dość łatwo zdobywałyby lajki i obserwujących. Jak jest popyt, jest też podaż – skoro nie ma podaży, popytu zapewne również nie ma. Szkoda czasu na takie profile na instagramie.

 

Jak znaleźć pomysł na profil instagram?

Teraz powinniście sobie zadać pytanie – w takim razie jak znaleźć pomysł na profil instagram? Pomyślcie sami jakie profile obserwujecie, na pewno jest ich dużo. Jakie profile obserwują Wasi znajomi? Jakie profile są najbardziej popularne? Które profile nie muszą się martwić jak zdobyć lajki? Jest wiele popularnych kont sportowych, profili kulinarnych, modelek, modeli. Najbardziej uniwersalne, zwłaszcza targetując w grupę docelową kobiet, są jednak zwierzątka, one zawsze są w modzie. Możesz wykorzystać ten pomysł jeśli nie możesz znaleźć innego. Słodki piesek lub kotek nie zastanawia się jak zdobyć lajki – po prostu je zdobywa.

 

Jak zdobyć lajki, polubienia i followersów na instagramie?
#2 Odpowiednie wypełnienie profilu

like na instagram
like na instagram

Każdy kto wejdzie na Twój profil na instagramie na pewno zobaczy trzy rzerzy, trzy niezmiernie istotne rzeczy w kontekście budowania popularności na instagramie:
– Twoją nazwę
– Twoje zdjęcie profilowe (avatar)
– Twój opis i link w BIO

Popularne profile mają nazwy własne, swoje pseudonimy lub imiona i nazwiska. Twój profil może być osobą fikcyjną, wówczas byłby to tylko pseudonim + np. “official”. “Official” w nazwe jest ważny dla wiarygodności profilu, podnosi status i prestiż, prawie tak samo jak lajki i followersi. To taki zabieg używany przez internetowych celebrytów – więc warto ich naśladować.

Zdjęcie profilowe powinno kojarzyć się z wybraną tematyką, na początku bezwzględnie – później może się już kojarzyć po prostu z osobą fikcyjną, która rzekomo prowadzi ten profil. Ludzie są wzrokowcami, dlatego dobór tego zdjęcia jest bardzo istotny. Warto przemyśleć to już na początku i wszędzie używać tego samego zdjęcia, tak aby zaczęło się kojarzyć z naszym profilem – wówczas nawet gdy ktoś zapomni nazwę, a trafi na ten avatar, od razu skojarzy go z naszym profilem. W ten sposób zwiększamy szansę na zdobywania fanów – a tym samym polubień i komentarzy na instagramie.

Każdy może dodać krótki opis profilu i link do wybranej strony. To także ważny element jeśli chodzi o wybijanie się na instagramie. Jeśli chcesz popularny, opis powinien zwięźle i treściwie opisywać zawartość profilu, np. “Znajdziesz tu informacje jak zdobyć lajki oraz nowe polubienia i followersów”. Link zależy od tego co reklamujesz, to może być link do oferty afiliacyjnej, ale może być też link do Twojej strony lub innego profilu w social media. Tak samo w drugą stronę, na innych social mediach warto podlinkować i polecać swój profil na instagramie. Im więcej osób wejdzie na Twój profil, tym więcej obserwujących zdobędziesz.

 

Jak zdobyć lajki, polubienia i followersów na instagramie?
#3 Przemyślany i interesujący content

instagram follower - jak zdobyć lajki - likefb.plNaszym zdaniem zawartość profilu jest dużo ważniejsza od nazwy, avatara i opisu. Liczy się stała obecność, a nie dodawanie dużej grupy zdjęć jednorazowo. To właśnie aktywne profile najłatwiej zdobywają nowych fanów i cieszą się największą aktywnością wśród gromadzonej społeczności.

Przygotowuj treści z wyprzedzeniem, planuj co i kiedy dodasz aby było ciekawe dla potencjalnych i obecnych followersów. Pamiętaj, że im bardziej interesujący post – tym więcej powodów do pozostawienia komentarza przez Twoich odbiorców. Te komentarze są ważne, ponieważ wpływają na wiarygodność profilu. Im więcej komentarzy znajduje się pod Twoimi treściami, tym więcej będzie się znajdowało. Jeśli zastanawiasz się jak zdobyć komentarze na instagramie, czytaj dalej. Cały artykuł jest o budowaniu popularnych profili, a więc takich które są chętnie komentowane i lajkowane. Dzięki zawartej tu wiedzy nie będziesz musiał już głowkować jak zdobyć lajki. Wszystko spisaliśmy dla Ciebie w jednym miejscu 🙂

Publikowanie tego co chcą zobaczyć followersi to najlepsza metoda aby fan stał się w końcu kupującym. Trzeba utrzymywać zainteresowanie odbiorców i pobudzać ich do interakcji (np. zostawienia komentarza lub like).

W kontekście budowania marki, warto udostępniać widocznie spójny materiał. To mogą być zdjęcia w takim samym stylu, np. z określoną ramką, określonym odcieniem, przepuszczone przez określony filtr. Akurat filtór na instagramie nie brakuje, można je dodawac z poziomu aplikacji – nie potrzeba żadnych dodatkowych programów graficznych, ani specjalnych umiejętności. Chodzi o to aby zawartość kojarzyła się z Twoim profilem. Do zdjęć możesz dodawać też znak wodny, tak aby nawet po skopiowaniu i wklejeniu gdzieś indziej, kierowały do Twojego profilu. Czy warto dodawać znak wodny na instagramie? Raczej warto, spójna marka, minimalizacja ryzyka kradzieży zdjęć. Znak wodny pomaga zabezpieczyć zdjęcia przed kradzieżą, nie ma jednak skutecznego sposobu na ten problem. Jeśli ktoś chce pobrać zdjęcie z instagrama, i tak je pobierze. Poniżej przedstawiamy nawet skuteczną metodę na pobieranie zdjęć z instagrama.

 

Jak pobrać zdjęcie z instagrama bez utraty jakości?

Polubienia i followersi na instagramie, czyli jak zdobyć lajki?Zastanawiasz się jak można pobrać zdjęcie z instagrama bez utraty jakości? Nie działa opcja “zapisz grafikę jako?”. Instagram stara się jak najbardziej utrudnić pobieranie zdjęć, ale jest ono w pełni możliwe. W dodatki zdjęcia możemy pobierac bez żadnych strat na jakości!

Po pierwsze – możemy wykonać screena klawiszem “prtscr” i wkleić go do dowolnego programu graficznego – chociażby painta. Następnie wycinamy i zapisujemy zdjęcie. To sposób, który przychodzi do głowy sam – zaraz po zorientowaniu się, że nie można zapisać zdjęcia przy pomocy prawego przycisku myszy. Niestety, jeśli zależy nam nam jak najwyższej jakości zdjęcia – nie tędy droga. Ten sposób znacząco obniża jakość. Tak nie pobierzemy oryginalnego zdjęcia.

Po drugie, możemy ręcznie odnaleźć bezpośredni link do zdjęcia w kodzie strony. Tym sposobem dostaniemy się do źródła zdjęcia i zapiszemy je w nawyższej możliwej jakości. Zaczynamy od kliknięcia prawym przyciskiem myszy na zdjęcie, a następnie wybieramy opcję “zbadaj”. Później tak długo otwieramy kolejne divy, aż dojdziemy do bezpośredniego linku z końcówką .jpg. Znaleziony link należy skopiować i wkleić do pasku adresu przeglądarki, po wejściu na stronę możemy już użyć opcji “Zapisz grafikę jako” i pobrać zdjęcie z instagrama w najwyższej możliwej jakości.

Po trzecie, możemy użyć narzędzi do automatycznego odnajdywania zdjęć w kodzie strony. Ten sposób działa tak samo jak ręczny sposób – tyle, że w tym przypadku nasz udział ogranicza się do podania linka, resztę wykonuje skrypt. Przykładową stroną, która za darmo pobierze dowolne zdjęcie z instagrama jest https://downloadgram.com/.

Więcej o pobieraniu zdjęć z instagrama znajdziesz na zarabiam.com oraz – jeśli chodzi o pobieranie tylko swoich zdjęć – na download.net.pl.

 

Jak zdobyć lajki, polubienia i followersów na instagramie?
#4 Odpowiednio dobrane hashtagi

hashtag instagram hasztag tag - likefb.plZastanawiasz się jak dobrać hashtagi? Przemyślany content to też odpowiednie hashtagi. Tagi pozwalają automatycznie podbić ilość polubień w początkowym okresie po publikacji zdjęć. Odpowiedni wybór tagów adekwatnych do Twojej niszy to bardzo ważny aspekt rozwijania profilu na instagramie.

Ile najwięcej hashtagów można dodać? Pod każdym zdjęciem można dodać maksymalnie 20 tagów. Jeśli nie masz pomysłu jakie tagi dodawać, po prostu kopiuj je od konkurencji. Przejrzyj zdjęcia konkurencji i skopiuj tagi z tych najbardziej popularnych wstawek. Sposób jest banalnie prosty i niebanalnie skuteczny. Posty z hashtagami osiągają więcej polubień, a przecież o lajki nam chodzi. To zdobywanie followersów i like jest tym, czego chcą instagramowicze.

Co to są hashtagi? Hashtagi na Instagramie to skuteczne narzędzie, które przypisuje zdjęcia do poszczególnych słów nazywanych tagami. Jest to wręcz perfekcyjna metoda by dotrzeć do większej ilości odbiorców, którzy obserwują hasthagi. Używając hasthagów, zwiększasz szanse na nowe polubienia i followersów. Tutaj jednak pojawia się pytanie – ile tagów używać? Po pierwsze ustal jakie tagi są popularne lub łatwiej – po prostu sprawdź jakich tagów używa Twoja konkurencja. Nikt z nas nie lubi typowo marketingowych postów, więc nie przesadzaj z ilością tagów. Szkoda Twojego czasu, za dużo tagów tylko zniechęci do Ciebie fanów.

Według nas najlepiej użyć maksymalnie 10 najbardziej popularnych  hashtagów na raz! Pamiętaj, że hashtagi wpływają na zdobywnie lajków. Zwykle promowane są jedynie zdjęcia, które uzyskują najwięcej lajków i komentarzy. Chodzi  w tym o to by użytkownicy od razu dostawali wartościowe treści, czyli takie lubiane przez innych. Aby uzyskać ten efekt, prawdopodobnie możesz po prostu kupić lajki i followersów dobrej jakości, takie połączenie – wraz z odpowiednio dobranymi hashtagami, to mieszanka wybuchowa. Zakup lajków i followersów ma też drugi atut – ludzie chetniej lajkują materiały lajkowane przez innych. Naszym zdaniem oferujemy polubienia i followersów najwyższej jakości na rynku. Przekonaj się, że warto z nami współpracować.

Jeśli chcesz się dowiedzieć jakie są najpopularniejsze hashtagi w Polsce, przedstawiamy top 20 najczęściej używanych w Polsce hashtagów. Kolejność nie jest przypadkowa, hashtagi są ułożone od najpopularniejszego.

 1. #polishgirl
 2. #poland
 3. #polishboy
 4. #warsaw
 5. #polska
 6. #kocham
 7. #warszawa
 8. #krakow
 9. #dzień
 10. #moja
 11. #wakacje
 12. #moje
 13. #wroclaw
 14. #poznan
 15. #gdansk
 16. #bardzo
 17. #mój
 18. #polskadziewczyna
 19. #mniam
 20. #katowice

 

Jeśli chodzi o świat, najpopularniejsze tagi są w języku angielskiem. Oto top 20 najpopularniejszych hashtagów na całym instagramie – worldwide:

 

 1. #love
 2. #instagood
 3. #photooftheday
 4. #fashion
 5. #beautiful
 6. #happy
 7. #like4like
 8. #cute
 9. #tbt
 10. #followme
 11. #picoftheday
 12. #follow
 13. #me
 14. #art
 15. #selfie
 16. #instadaily
 17. #summer
 18. #repost
 19. #friends
 20. #nature

 

Przypominamy, że najpopularniejsze tagi to też największa konkurencja. Ponadto używane hashtagi nie powinny wprowadzać w błąd. Aby uzyskać najoptymalniejszy efekt, hashtagi powinny opisywać zdjęcie które publikujesz. To dużo ważniejsze od dodawania tagów na chybił trafił i patrzenia wyłącznie na to,  które są najpopularniejsze.

 

Jak zdobyć lajki, polubienia i followersów na instagramie?
#5 Właściwy czas i data publikowania zdjęć

Polubienia i followersi na instagramie, czyli jak zdobyć lajki?Często przewija się też pytanie o właściwy czas publikacji. Jakie są najlepsze godziny publikacji na instagramie? Jeśli interesują Cię duże zasięgi, a na pewno interesują skoro czytasz ten artykuł, musisz dodawać zdjęcia w odpowiednim czasie. Na instagramie najlepsze rezultaty osiąga się w godzinach porannych (przed pracą/szkołą) i po urzędowych godzinach pracy (czyli po godzinie 17.30 – gdy ludzie wrócili już do domów i się lenią). Naszym zdaniem najlepsze godziny publikowania zdjęć to godziny wieczorne. To ważne aby zrozumieć, że najczęściej zdjęcia na „tablicy” widoczne są tylko kilka godzin, zatem publikowanie zdjęć w nocy mija się z celem.

Powinniśmy docierać do naszych odbiorców dokładnie wtedy gdy używają oni aplikacji. W ten sposób zdobędziemy dużo więcej lajków i followersów na instagramie. Co z dniami tygodnia? W jakie dni  warto publikować zdjęcia? Najlepsze dni do publikacji zdjęć to: wszystkie święta, niedziela, poniedziałek, środa i czwartek. Piątek i sobota są natomiast najgorsze, bo ludzie spędzają je przeważnie inaczej niż przeglądając instagrama. Warto samemu eksperymentować z czasami i  datami by ustalić kiedy dodawać zdjęcia na Instagramie. Każda tematyka profilu jest inna i skupia innych fanów. Aby zdobyć jak najwięcej like, trzeba samemu wypracować metody i określić daty oraz czas  publikacji zdjęć.

 

Jak zdobyć lajki, polubienia i followersów na instagramie?
#6 Aktywność na instagramie

bubbles instagram - likefb.plAktywność to nie tylko sposób na reklamowanie profilu, ale także na zwiększanie zaangażowania followersów i polepszanie contentu + doboru hasztagów. To sposób na więcej polubień i zdobywanie nowych obserwujących bez żadnych dodatkowych pomocy. Chcesz mieć fanów i zdobywać lajki? Badź aktywny, czyli zastosuj się do trzech poniższych rad.

Po pierwsze – nie pomijaj komentarzy – odpowiadaj na wszystkie pytania i zaczepki swoich obserwatorów. Dzięki temu zyskasz ich sympatię i zwiększysz zaangażowanie na swoim profilu. Im bardziej rozwinie się dyskusja, tym większe szansę na coraz to nowsze komentarze i polubienia.

Po drugie – regularnie obserwuj konkurencję – podpatruj jakich używa tagów, jakie wrzuca zdjęcia, które zdjęcia są u nich popularne, które mniej. Obserwując konkurencję masz dużo większe dane do budowania własnej strategii. To się nazywa benchmarking i jest całkowicie legalne. Buduj swoją stragię, aby zdobywać jak najwięcej nowych polubień. Jak zbudować popularny profil na instagramie? Obserwując i ucząc się na działaniach konkurencji.

Po trzecie – reklamuj poprzez interakcje – To jest właśnie odpowiedź na pytanie “jak reklamować swój profil na instagramie?“. Udzielaj się na profilach konkurencji, ale też na instagramach niezwiązanych z Twoją niszą. Im więcej interakcji, tym lepiej – tak się właśnie buduje popularne profile na instagramie. To sprawdzony sposób reklamowania swojego profilu polecany przez największych. 

 

Jak zdobyć lajki, polubienia i followersów na instagramie?
#7 Dobry content – jakie zdjęcia dodawać?

Polubienia i followersi na instagramie, czyli jak zdobyć lajki?Instagram składa się przede wszystkim ze zdjęć i filmów publikowanych przez użytkowników. Te wstawki powinny być interesujące, ale także dobrze zrobione. Kto zainteresuje się zdjęciami słabej jakości? Jeśli zastanawiasz się czym robić zdjęcia na instagram, mamy dobrą wiadomość – zdjęcia robione nowymi smartfonami w zupełności wystarczają i mogą być równie dobrej jakości co zdjęcia z nowoczesnych lustrzanek. Sam sprzęt używany do robienia zdjęć, to jednak nie wszystko. Chcesz wiedzieć “Jak robić zdjęcia na Instagram?” – czytaj dalej 🙂
Żeby zrobić dobre zdjęcie, nadające się do publikacji na instagramie, koniecznie  powinieneś zwrócić uwagę na takie aspekty jak:

 • Światło – balans bieli
 • Tło – drugi plan
 • Kompozycja
 • Ostrość i nasycenie
 • Kolorystyka i kontrast barw
 • Filtry – np. rozmycie,

Dobrej jakości zdjęcia świadczą o Twoim profilu i o Tobie, są Twoją wizytówką – dzięki której budujesz popularność i rozpoznawalność na instagramie. To właśnie zdjęcia są widoczne na feedzie, to one przyciągają wzrok i uwagę Twoich fanów i followersów. To zdjęcia są lajkowane. Bezwzględnie przykładaj sie więc do robienia jak najlepszych jakościowo zdjęć, pasujących tematycznie do Twojego profilu. To bardzo ważne. Pamiętaj o wymienionych wyżej aspektach, użytkownicy na pewno docenią Twoje starania i zdobędziesz więcej polubień.

Obecnie instagram, jako aplikacja, ma wbudowane możliwości edycji zdjęć. Z poziomu samej aplikacji można dodawać liczne filtry i nie trzeba znać się programach graficznych by robić ładne zdjęcia. Dodatkowo, są też specjalne aplikacje do edycji zdjęć. Jeśli zastanawiasz się jak edytować zdjęcia na instagramie, czytaj dalej – bo wymienimy najlepsze aplikacje do edycji zdjęć dostępne dla każdego. Naszym zdaniem najpopularniejszymi apkami do edycji zdjęć na Instagramie są: VSCOCAM oraz Snapeed. Obie aplikacje są warte polecenie i oferują ogromny wachlarz możliwości. Aplikacje mają darmowe i płatne wersje. Jeśli poważnie myślisz o zdobywaniu popularności na instagramie, pobierz te aplikacje.

 

Jak zdobyć lajki, polubienia i followersów na instagramie?
#8 S4S – share for share

like na instagramie - jak zdobyć lajki - likefb.pl

Co to jest S4S? S4S to skrót od ang. share for share – czyli po polsku udostępnienia za udostępnienie. Ta metoda wymaga znalezienia innych instagramowiczów gotowych podjąć współpracę polegającą na wzajemnej promocji. Całość polega na tym, że my udostepniamy czyjś profil u siebie, a ten ktoś nasz. Dzięki temu oboje zdobywamy nowych followersów. Metoda może okazać się bardzo skuteczna jeżeli mamy podobne tematycznie profile.

Odradzamy jednak stosowanie jej nagminnie, bo może zniechęcić obecnych followersów do dalszego obserwowania Twojego profilu. Ciągłe reklamowanie innych profili wyglądałoby przecież jak spam.

 

Jak zdobyć lajki, polubienia i followersów na instagramie?
#9 L4L – like for like / F4F – follow for follow

Instagram logo - likefb.plCo to jest l4l? Drugim systemem wymiany usług stosowanym na instagramie jest like for like, czyli po polsku – lajk za lajk. Na Facebooku istnieje wiele grup przeznaczonych szukaniu chętnych osób zarówno na s4s, jak i l4l. W takich grupach użytkownicy wstawiają link do swojego profilu. Inni użytkownicy w komentarzach dodają swój link i lajkują zdjęcia osoby powyżej. To taki łańcuszek, który niestety wymaga sporo pracy – i nie daje gwarancji, że inni będą tak samo uczciwi jak my. Niestety nie wszyscy użytkownicy faktycznie lajkują zdjęcia, niektórzy tylko wstawiają swoje linki i nie dają nic w zamian. Takie osoby powinny być zgłaszane i  usuwane z grup l4l, bo psują tą metodę na zdobywanie lajków.

Drugą odmianą takiej wymiany jest f4f, czyli follow for follow, czyli obserwowanie za obserwowanie. Całość działa analogicznie do wymiany lajkami, tylko że w tym przypadku nawzajem obserwujemy swoje profile. To również ciekawa propozycja, ale niestety znów wymagająca pracy i nie dająca gwarancji. Jeśli szukasz gwarancji i stabilności lajków oraz obserwujących – skorzystaj z naszych usług 🙂

 

Jak zdobyć lajki, polubienia i followersów na instagramie?
#10 Zakup wartościowych i tanich lajków oraz followersów.

Polubienia i followersi na instagramie, czyli jak zdobyć lajki?Wszystkie wymienione metody są skutecznymi metodami budowania popularnych profili na Instagramie. Początki bywają jednak trudne – pojawia się efekt psychologiczny polegający na nie obserwowaniu profili, których nikt nie obserwuje. Istnieje prosta metoda by pozbyć sie tegeo efektu i zbudować popularny profil – po prostu kup wartościowych followersów i lajki na początek. Możesz kupić również komentarze, aby wzbudzić zainteresowanie i zwiększyć wiarygodność. To bardzo skuteczne sposoby rozwijania profili i zachęcania innych do lajkowania oraz obserwowania. W końcu XXX osób nie może się mylić. Zadbaj o to, by Twoje XXX było jak największe, wówczas osiągniesz najlepsze rezultaty.

Gdzie kupić lajki i followersów na instagramie? Od niedawna nie można już kupować lajków oraz followersów na allegro – ta sytuacja to niestety raj dla oszustów, którzy tworzą wiarygodnie wyglądające strony – wydmuszki. Uważaj na nich. Jeśli chcesz kupić wartościowe i sprawdzone pakiety social media, wybierz nas, likefb.pl – serwis należący do największego forum o zarabianiu w Polsce. Likefb.pl to sprawdzony i uczciwy dostawca polubień i obserwujących na instagramie. Nie zawyżamy cen, realizujemy zamówienia i z dnia na dzień mamy coraz więcej stałych klientów. Zapraszamy, bo warto.

 

Czym jest likefb.pl i dlaczego warto nam zaufać?

Jak w prosty sposób zdobyć lajki na instagramie?

Polubienia i followersi na instagramie, czyli jak zdobyć lajki?Likefb.pl to zaufany i uczciwy serwis świadczący usługi z zakresu aktywności w social mediach. Serwis należy do prestiżowego forum o zarabianiu – zarabiam.com.
Oferujemy lajki, followersów i komentarze na instagramie. Oprócz tego świadczymy usługi dot. facebooka oraz youtube. Gwarantujemy brak zawyżania cen i realizację usług na najwyższym poziomie. Jeśli chcesz zbudować swój profil na instagramie, świetnie trafiłeś/aś. Lajki na instagramie to waluta i miernik wartości profilu oraz publikowanych zdjęć – nie czekaj, zbuduj swoją wartość razem z nami. Wybij się dzięki tanim lajkom – od tego zaczyna się budowę popularnego profilu. Zapraszamy 🙂

Rozwiń swój profil na instagramie już teraz!

 

Polubienia i followersi na instagramie, czyli jak zdobyć lajki?
Ocena 4.2 z: 124