Jak wybić się na instagramie

Jak wybić się na instagramie

Jak zostać popularnym na instagramie?

Co zrobić, żeby liczba followersów z każdym dniem wzrastała? Czy istnieje sposób na popularność na tej platformie. Poniżej zostanie przedstawione 13 przydatnych wskazówek, które pomogą Tobie uzyskać obserwatorów oraz rozkręcić Twój profil na insta.

Zastanawiasz się pewnie co zrobić żeby szybko zostać popularnym, niestety nic tak szybko nie przychodzi, budowanie społeczności jest to długi proces, który wymaga pracy i zaangażowania. Dlatego nie spodziewaj się efektów po kilku dniach. Musisz być cierpliwy oraz wytrwały a efekty przyjdą same.

Jak wybić się na instagramie? 13 cennych i pomocnych wskazówek

Jak wybić się na instagramie

1. Ustal od początku co chcesz publikować

Musisz sobie postawić sprawę jasno, co chcesz publikować na swoim profilu. Przykładowo, jeżeli chcesz publikować zdjęcia zwierząt – trzymaj się tego. Osoby, które będą chciały Ciebie zaobserwować będą wiedziały czego mogą się spodziewać na Twoim profilu.

instagram komputer laptop - likefb.pl

2. Regularność

Musisz zapamiętać, żeby działania przyniosły dobre efekty musisz dbać o odpowiednią regularność na Twoim profilu. Ustal sobie w które dni będziesz wrzucał zdjęcia i przestrzegaj tego. Na początku zdjęcia możesz publikować co drugi dzień, sprawdzaj komentarze, polubienia i na tej podstawie wyciągaj wnioski.

like na instagram
like na instagram

3. Aktualizacja profilu Instagram

Profil jest bardzo ważnym elementem, dlatego oprócz zdjęć musimy zadbać jeszcze o odpowiedni opis. Możemy tam przekazać najważniejsze informację o sobie. Jest to ważne, ponieważ osoba wchodząca na nasz profil od razu będzie mogła zobaczyć co można znaleźć na naszym profilu. Oczywiście ważne jest również to, żeby nasz profil był ustawiony na publiczny.

4. Jakość Zdjęć Instagram

Zdjęcia, które publikujesz muszą mieć dobrą jakość, jest to dość ważny element. Jeżeli masz dobry sprzęt analogicznie masz więcej możliwości, wykorzystuj to.

5. InstaStories

InstaStories są to materiały, które możemy publikować w dowolnej chwili, lecz znikają one po 24 godzinach. Ważne jest to żeby korzystać również z tej opcji, wiele osób interesuje co dzieje się “teraz” u danego twórcy i zaglądają w tą zakładkę. Twoje konto będzie wtedy pokazywało się na górze u obserwatorów. Pomoże Tobie to również w budowie społeczności, jeżeli dość często będziesz wstawiał ciekawe InstaStories, obserwatorzy będą widzieli, że cały czas na Twoim profilu coś się dzieje.
Możesz również zadawać pytania na InstaStories, a następnie na najciekawsze odpowiadać.

6. Reaguj na komentarze

Będzie to wskazywało na to, że interesujesz się tym co inni myślą na Twój temat. Jest to ważne w wybijaniu się na instagramie, ponieważ ludzie będą widzieli, że jesteś aktywnym działaczem i zależy Ci na opinii innych.

Jak wybić się na instagramie

7. Korzystaj z emoji

Wiele osób myśli, że są to tylko znaczki, które nic nie zmieniają. Lecz nie do końca tak jest, mogą one poprawić estetykę oraz czytelność naszego wpisu.

Jak wybić się na instagramie
like

8. Używaj hashtagów

Są to słowa kluczowe, które mogą opisać nasze zdjęcie. Osoby, które będą wyszukiwały danych hasztagów będą miały szansę na znalezienie Twojego zdjęcia (jeżeli oczywiście będzie znajdował się w Twoim zdjęciu hasztag, który został przez kogoś wyszukany). Często ich niedoceniamy a mogą być one kluczowe i pomóc Ci wybić się na instagramie!
Dzięki temu Twoje zasięgi mogą wzrosnąć. Do wykorzystania masz aż 30 hasztagów, więc nie ograniczaj się do małej ilości – im więcej tym lepiej.

Jak wybić się na instagramie

9. Nawiąż współpracę z innymi influencerami

Jeżeli możesz to działaj z innymi. Zrób sobie z kimś zdjęcie i się oznaczcie lub róbcie razem relacje. Możesz również poprosić drugą osobę żeby poleciła Twój profil na swoim instastories.

10. Promuj swój profil na innych platformach

Możesz udostępniać swoje posty z insta na fanpage’u lub Twitterze. Jest wtedy prawdopodobieństwo, że większa liczba osób zainteresuje się Twoim profilem.

11. Zadbaj o odpowiednie naświetlenie zdjęć

Wiele osób publikuje zdjęcia na instagramie, lecz niestety dużo z nich robi to ze złym oświetleniem. Dbając o to, można odpowiednio się wyróżniać.

12. Nie przejmuj się hejtem

Wiadomo, zawsze znajdzie się osoba lub osoby, którym najzwyczajniej nie będzie pasował Twój profil czy Twoje zdjęcia. Nie podchodź do sprawy nerwowo ani nie załamuj się. Patrz na liczbę pozytywnych opinii, nie negatywnych. Często ludzie pękają z zazdrości, widząc, że komuś coś wychodzi a jemu nie. Staraj się odpowiadać na hejt spokojem lub całkowicie ignoruj takie komentarze.

13. Wykorzystuj GeoTagi

GeoTag jest to wpisane lokalizacji podczas publikacji zdjęcia. Coraz częściej instagramerzy korzystają z tej opcji. Osoby z danego miejsca będą wyszukiwały niektórych lokalizacji a być może natrafią na Twoje zdjęcie.

instagram follower - likefb.pl
Jak zwiększyć liczbę swoich followersów na Instagramie?

Jak wybić się na instagramie – Podsumowanie

Musisz pamiętać, że samo wrzucanie zdjęć nie wystarczy. Budowanie społeczności na instagramie czasami trwa długo, lecz jeżeli będziesz wszystko wykonywał pracowicie oraz sumiennie to wszystko przyjdzie z czasem. Warto dbać o to, co zostało wymienione powyżej. Jeżeli chcesz osiągnąć sukces, musisz pamiętać, żeby się nie poddawać i nie przejmować negatywnymi opiniami innych a z pewnością prędzej czy później uda Ci się osiągnąć wymarzony cel. Jak wybić się na instagramie? Po zastosowaniu się do naszych porad na pewno ta droga będzie krótsza!

Jak wybić się na instagramie
Ocena 5 z: 2

Related Products:

Polubienia Instagram

6,99 149,99 Wybierz opcje

Instagram Followers

9,99 399,99 Wybierz opcje

Instagram Wyświetlenia

1,49 13,99 Wybierz opcje

Instagram Komentarze

7,49 12,99 Wybierz opcje

Instagram Like Pakiet AutoLike

9,99 39,99 Wybierz opcje