Jak wybić się na Instagram

Jak wybić się na Instagram

Jeśli chcesz aby Twoje konto na instagram świetnie się rozwijało zatrzymaj się przy tym wpisie i poznaj kilka trików, które Ci to umożliwi.

wybicie instagram
wybicie instagram

5 zasad pozwalających wybić się na instagram

1. Profil – aby każdy odwiedzający mógł się szybko dowiedzieć się o Twoich pasjach i zainteresowaniach koniecznie wypełnij pole życiorys. Jeśli masz swoją stronę internetową i chcesz zwiększyć na niej ruch podaj jej witrynę. Dziel się swoim hobby z innymi użytkownikami. Lubisz tańczyć? Może wolisz sporty ekstremalne. Jedno jest pewne – musisz to pokazać aby łatwiej pozyskać nowych obserwatorów Twoich pasji.

2. Zdjęcia – poznaj swój telefon, a w szczególności funkcje aparatu. Przez ciągłe aktualizacje ich możliwości się zwiększają, co pozwoli Ci robić coraz lepsze i ciekawsze fotki. Co najważniejsze nie bój się pstrykać zdjęć. Baw się filtrami, kolorami i ustawieniami. Z czasem sam się przekonasz, które pasują do Ciebie najlepiej. Nie każda fotka, którą zrobisz musi trafić na Instagram…to ty decydujesz co chcesz pokazać. Tak czy inaczej na pewno będzie z czego wybierać. Nie przesadź tylko z publikowaniem “selfie”, w końcu Twoja gama zainteresowań jest szeroka i nie chcesz być posądzony o wielbienie siebie 🙂

3. Hasztagi- dobieraj je adekwatnie do treści zdjęcia, ale rozważnie! Wiele osób szukających odpowiedzi na pytanie jak się wybić na instagramie sądzi, że wrzucanie najpopularniejszych tagów pozwoli im na wybicie się spośród tłumu, algorytm instagrama bardzo często takie tagi filtruje a też z racji ich ilości szansa na ich zauważalność jest praktycznie zerowa, bardziej warto skupić się na Tagach średnio popularnych które dają znacznie lepsze efekty, warto stosować nazwy miast przy swoich zdjęciach. to bardzo  Im więcej oryginalnych “hasztagów” tym większa szansa, że Twoje zdjęcia nie zgubią się pośród miliona innych fotek, a przy okazji pojawią się nowi obserwatorzy. Nie skupiaj się jednak tylko na zdjęciu. W swoich podpisach oznaczaj również hastagami marki, jeśli faktycznie się pojawiają, wtedy i one będą mogły Cię zauważyć.

4. Komentarze- koniecznie odwiedzaj profile innych użytkowników. Jednak nie pozostawaj niezauważony. Zostawiaj komentarze, emotki. Staraj się robić dobre wrażenie, aby zachęcić użytkowników do wizyty na Twoim koncie.

5. Wideo- pamiętaj, że Instagram to nie tylko zdjęcia ale także filmy wideo. Nikt z nas nie lubi długich, nudnych relacji więc staraj się aby filmiki trwały około 15 sekund. Pamiętaj! Nie liczy się długość, a przekaz. Pokazuj to co dla Ciebie ważne czy zabawne.

instagram
instagram

Wybicie na instagram – Podsumowanie

Teraz już wiesz jak wybić się na instagram albo chociaż od czego zacząć! Pamiętaj o tych podstawowych zasadach, twoje konto zacznie się rozwijać, a ty będziesz prawdziwym #instagirl, #instaboy. Pobranie aplikacji Instagram i publikowanie zdjęć to nie wszystko. Warto skorzystać z Naszych porad, a wykonana praca zaowocuje sukcesem. Powodzenia!

Jak wybić się na Instagram
Jak wybić się na Instagram

 

Jak wybić się na Instagram
Ocena 3 z: 2

Related Products:

Facebook Fani Fanpage

3,99 79,99 Wybierz opcje

Subskrypcje Youtube

9,99 249,99 Wybierz opcje

Youtube Wyświetlenia

14,99 63,99 Wybierz opcje

Instagram Followers

9,99 399,99 Wybierz opcje