Like na Instagram

Like na Instagram

Like na Instagram

 

Czym jest Instagram?

Instagram to jeden z największych portali społecznościowych na świecie, odwiedza go miliony użytkowników z całego świata. Promują się tam aktorzy, celebryci, firmy, marki, youtuberzy czy też zwykli ludzie. Jest to doskonałe miejsce do dzielenia się swoimi pasjami, ciekawostkami oraz ważnymi dla Nas chwilami.

Największą zaletą Instagrama jest aplikacja mobilna. Dzięki niej można w prosty i szybki sposób dodać zdjęcie używając różnego rodzaju filtrów. Dzięki prostocie oraz szybkości udostępnianiem obrazów i filmów otrzymujemy bardzo wygodne narzędzie, które umożliwia nie tylko dzielenie się, ale także czerpanie inspiracji od innych użytkowników aplikacji!

like na instagram
like na instagram

Jak zdobyć popularność na Instagram?

  • Znajdź oryginalną nazwę dla Twojego profilu
  • Znajdź pomysł na swój profil
  • Zadbaj o jakość swoich zdjęć
  • Bądź cały czas aktywny
  • Wstawiaj zdjęcia regularnie
  • Zadbaj o początkowy przyrost Polubień/Followersów

 

like na instagram
like na instagram

Jak zarabiać na Instagramie?

Istnieje wiele metod na zarabianie na Instagramie, najważniejsze to skupiać się na jednej dziedzinie. Dla przykład blogerka modowa Danielle Bernstein mająca od niedawna ponad milion followers na Instagramie posiada sponsorów, którzy są w stanie zapłacić 15 tysięcy dolarów za pojedynczy post. Polski rynek wcale nie jest dużo gorszy, bardzo często popularni instagramowicze otrzymują propozycje promowania marki, kosmetyków, ubrań. Z uwagi na fakt że firmy bardzo często płacą za każdym razem, jak ktoś z Naszych odbiorców zobaczy posta, najważniejszym parametrem na Instagramie jest posiadana liczba followersów. Już od od kilku do stu tysięcy wielbicieli pozwoli Ci zarabiać od 500$ do 5000$ za każdy sponsorowany wpis. Bazując na informacjach w magazynie Harper’s dowiedzieliśmy się że przy posiadaniu 600tyś followersów możesz zarobić od 20 000$ do 100 000$ za post.
Oczywiście kupieni Fani nie wykażą takiej aktywności jak Fani zdobyci samemu, jednak pomogą oni w ukazaniu zainteresowania Naszym profilem – przez co wpłyną pozytywnie na cały jego rozwój.

 

kup like instagram
kup like instagram
like na Instagram
Ocena 5 z: 163

Related Products:

Facebook Fani Fanpage

3,99 149,99 Wybierz opcje