6 Porad dla początkujących Streamerów!

Jak zostać mega popularnym streamerem i zarabiać na tym co lubisz ? Na co warto zwrócić uwagę i czym warto się sugerować ? Jak podejść do tego odpowiednio ?

Droga na szczyt wymaga ogromu pracy, wkładu, podejścia, systematyczności, a także – nie ukrywajmy – trochę szczęścia. Przykład jak i lekcje możemy brać z bardziej doświadczonych/Popularniejszych osób. Porady są skierowane głównie do osób które streamują gry online, choć również inni początkujący streamerzy powinni odnaleźć tu coś cennego!

1.Uśmiechajcie się do ludzi

Umiejętności są ważne jak i sama komunikacja z odbiorcą, ale jeżeli będziecie nawet najlepszymi graczami na świecie, a jednocześnie będziecie myszkami, to nie wróżymy wam przyszłości w tym kierunku. Żeby odnieść sukces jako streamer/ka musisz cały czas mówić do widzów, komunikować się z nimi, zabawiać, starać się z nimi dogadywać, nie próbujcie ciągle wmawiać widzom to co wy wiecie ale też starać się wysłuchać odbiorcy i go zrozumieć, po prostu lubić ludzi, wchodzić z nimi w interakcję i mieć dystans do siebie

2. Strach przed porażką „Brak oglądalności”

Każdy początkujący streamer/ka musi wiedzieć że na początku kariery jego oglądalność będzie niska jak nie zerowa. To normalne gdy zaczynasz karierę związaną z grami czy też każdą inną, jesteś po prostu mało znany przez ludzi. Zaproś rodziców, znajomych, musisz zareklamować się jak u największej ilości osób. Musisz działać na pełen etat i nie wstydzić się tego.

6 Porad dla początkujących Streamerów!
Jak rozpocząć przygodę na YouTube?

3. Bądź aktywny w social mediach

Konto w socialmediach to podstawa jak i obowiązek każdego kto chce w jakikolwiek sposób poszerzyć swoje kontakty i poprawić oglądalność waszych streamów. FaceBook jak i YouTube to podstawa, nie zapominajcie tez umieścić linków do waszych kanałów na streamie pod odcinkami na YT czy też w profilach na FB.

6 Porad dla początkujących Streamerów!
Utrzymanie kontaktu z widzem

4. Utrzymywanie kontaktu z widzem

Pamiętaj aby zawsze starać się utrzymywać jak największy kontakt z widzem. Staraj się przez całego streama stworzyć taką sytuacje w której widz nie będzie się nudził, zaraź go  pozytywnymi emocjami i dobrym nastrojem. Zastanów się chwilę i postaw w roli widza który ogląda Ciebie i pomyśl czy chciałbyś oglądać sam siebie! Rozmawiaj z widzami pod koniec strema o różnych rzeczach nie tylko związanych z materiałami które publikujesz aby polepszyć z nimi realacje.

5. Bądźcie elastyczni i śledźcie trendy

Pamiętajcie że oglądalność bierze się również z tego co stremujecie, oglądalność się poprawi gdy zaczniesz się łapać popularnych tematów, trendów. Warto je stosować  w tytułach, hashtagach. Jeżeli chcesz być popularnym streamerem, nie skupiaj się tylko i wyłącznie na jednym tytule, ale uważnie śledź jakie gry pojawiają się na rynku i które z nich zyskują popularność. Skupiając się na jednej grze trafisz wyłącznie do jednej grupy docelowej, angażując się w więcej tytułów zasiegi na pewno będą potencjalnie większe!

6 Porad dla początkujących Streamerów!
Sprawdzone sposoby na wybicie się na YouTube!

6. Działaj charytatywnie, integruj się!

Jeśli masz możliwość integracji z innymi streamerami to wykorzystaj to! Staraj się do tego wybierać osoby o podobnym lub większym zasiegu, jednakże mniejszym od siebie twócą rónież warto dać szanse na tzw. crossa – twoi widzowie na pewno Cie nie opuszczą a potencjalnie twój content stanie się ciekawszy i sam zyskasz na rozwoju. Kiedy twoje zasięgi będą większe nie zapominaj o możliwości organizowania zbiórek pieniędzy na akcje charytatywne. Pomoc w takich akcjach nie tylko zbuduje wasz wizerunek w oczach ludzi, pomożecie też w słusznej sprawie, ale też pokazuje jakim człowiekiem jesteście. Pamiętajcie że każde dobro do was wróci w większym lub mniejszym stopniu!

7. Never Give Up

Jak w piosence Never Gonna Give You Up bądź konsekwetny w dążeniu do celu!

Pamiętajcie żeby nie wykładać wszystkiego na jedną kartę, to że komuś się udało w tym kierunku nie znaczy że wam też się to uda. Droga na sam szczyt jest długa i wymaga włożonej w to pracy, na początku startu nie dostajesz żadnych pieniędzy, wszystko robisz za swoje. Wybijacie się za pomocą reklam jak i ludzi żeby zacząć zarabianie a co za tym idzie ułożenie sobie życia.

6 Porad dla początkujących Streamerów!
Ocena 5 z: 1

Related Products:

Polubienia Instagram

6,99 149,99 Wybierz opcje

Facebook Polubienia Zdjęć

17,99 84,99 Wybierz opcje

Facebook Fani Fanpage

3,99 79,99 Wybierz opcje

Subskrypcje Youtube

9,99 249,99 Wybierz opcje

Youtube Wyświetlenia

14,99 63,99 Wybierz opcje

Facebook Polubienia Komentarza

2,99 39,99 Wybierz opcje

Facebook Rekomendacje 5★

5,49 59,99 Wybierz opcje

Facebook Polubienia postów Fanpage

8,99 22,99 Wybierz opcje

Prywatne: Facebook Fanpage Oceny 5✶

4,49 48,00 Wybierz opcje

Instagram Like Pakiet AutoLike

9,99 39,99 Wybierz opcje

TikTok Wyświetlenia

1,49 19,99 Wybierz opcje

TikTok Followers

8,99 79,99 Wybierz opcje

TikTok Like

4,99 44,99 Wybierz opcje

Youtube Komentarze

4,99 23,99 Wybierz opcje

Youtube DisLike

8,99 99,99 Wybierz opcje

Polubienia Komentarza Youtube

6,99 99,99 Wybierz opcje