Jak wypromować Fanpage FACEBOOK

Jak wypromować Fanpage FACEBOOK

Jak wypromować Fanpage FACEBOOK

 

Jak wypromować Fanpage FACEBOOK

W tym artykule przedstawimy 10 wartościowych porad które pokażą Wam jak wypromować fanapge facebook.

Jak wypromować Fanpage FACEBOOK
Jak wypromować Fanpage FACEBOOK

 

10 porad  – Jak wypromować fanapge facebook.

1. Wypełnianie pustego pola

Jeśli chcesz, żeby Twoi odbiorcy chętniej udzielali się na Twojej facebookowej stronie zaoferuj im zabawę. Jedną z możliwości jest wypełnianie pustego pola. Działa na prostej zasadzie. Piszesz zdanie i pozostawiasz w nim jedno brakujące słowo, które w domyśle mają uzupełnić Twoi odbiorcy.

2. Udostępniaj różnego rodzaju poradniki.

Pierwsza możliwość – z całą pewnością możemy tworzyć własne poradniki, oparte na naszej wiedzy. Posiadanie osobistych, unikalnych treści przekłada się na budowanie własnej społeczności oraz wzmacnianie swojego wizerunku.
Druga możliwość – ponieważ nie jesteśmy w stanie znać się na wszystkim możemy udostępniać poradniki tworzone przez osoby, które również znają się na branży.

3. Like vs share

Bardzo prosta ale genialna metoda, która zwiększy zasięg na Facebooku, czyli like vs share. Dzięki niej osiągniemy post o sporym zasięgu, a dodatkowo wypromujemy dwa produkty jednocześnie. Działa to na prostej zasadzie – wrzucamy na fp zdjęcia dwóch różnych produktów z tej samej kategorii, a następnie zachęcamy naszych odbiorców do ocenienia, który z tych dwóch produktów jest lepszy. Za jednym produktem przemawiają lajki, za drugim udostępnienia (czyli share).

4. Preferowany produkt

Kolejnym skutecznym sposobem podobnym do poprzedniego będzie zadanie pytania o upodobania klientów pośród wymienionych przez nas w poście produktów. W ten sposób w zdecydowany sposób zwiększymy zaangażowanie naszej społeczności.

5. Wynagradzaj osoby, które lajkują Twój fanpage.

Nie musi to być coś wielkiego – kupon, zniżka lub kod rabatowy. Jeśli klient dostanie od Ciebie coś w zamian, to chętniej będzie wracał na Twoje konto, co powiększy Twoją społeczność. Poza tym działając w ten sposób, wzmacniasz swój pozytywny wizerunek.

6. Proś o ocenę.

Bardzo ważne jest, aby posiadać jak najwięcej pozytywnych opinii na swój temat, dlatego nie bój się prosić swoich klientów o to by oceniali Twoje produkty i firmę. Dobrym pomysłem będzie zaoferowanie klientom korzyści w zamian za podzielenie się swoją opinią.

7. Sondy

Innym rónież ciekawym sposobem na to, żeby zwiększyć zaangażowanie swojej społeczności są sondy. Rodzaj pytania jaki zadamy, pozostaje wyłącznie kwestią naszej kreatywności. Tego typu pytanie może dotyczyć naszego zakresu działania – ważne, żeby nie tworzyć postów wyłącznie o sobie.

8. Baw i ucz.

Staraj się aby Twój czytelnik mógł się dowiedzieć z Twoich wspisów czegoś naprawdę wartościowego. Twoje wpisy na Facebooku powinny być jasne i konkretne. Dotyczy to praktycznie każdej dziedziny działalności na Facebooku.

9. Śledź najnowsze trendy.

Jeżeli chcesz w skuteczny sposób zajmować się marketingiem w internecie – musisz być na bieżąco i wiedzieć co jest aktualnie modne, a co już jest obciachem.

10. Zdjęcia i filmiki zadowolonych klientów.

Aby zachęcić nowych klientów, poproś tych którzy korzystali z Twoich usług o zdjęcia oraz filmiki z Twoimi produktami. W tym przypadku dobrym pomysłem będzie zorganizowanie konkursu dla najciekwaszych propozycji. W ten sposób usłyszą o Tobie Ci, którzy dotąd nie słyszeli.

 

Nasze wskazówki pomogą Ci odpowiedzieć na pytanie jak się wybić na facebook oraz w jaki sposób prowadzić Fanpage – weź je do serca i wykorzystuj je mądrze.

Facebook Rekomendacje 5★

Facebook Fani Fanpage

3,99 79,99 
Facebook Rekomendacje 5★

Facebook Polubienia Zdjęć

17,99 84,99 

 

Jak wypromować Fanpage FACEBOOK
Jak wypromować Fanpage FACEBOOK

 

Jak wypromować Fanpage FACEBOOK
Ocena 5 z: 291

Related Products:

Polubienia Instagram

6,99 149,99 Wybierz opcje

Facebook Polubienia Komentarza

2,99 39,99 Wybierz opcje

Facebook Rekomendacje 5★

5,49 59,99 Wybierz opcje

Ruch na stronie

9,99 39,99 Wybierz opcje