Kupowanie lajków na Facebooku

Kupowanie lajków na Facebooku – czy to się opłaca?

 

Czy zdarzyło Ci się rozważać zakup lajków na Facebooku czy innym ze swoich social mediów? Czy to się opłaca? Każdy chce posiadać szeroką rzeszę fanów czy odbiorców, jednak rozwijanie nowych profili czy fanpagy jest niezwykle trudne, profesjonalne budowanie podmiotu/marki wymaga wiedzy w zakresie budowy profilu na danej platformie oraz zajmuje wiele czasu i pieniędzy. Zakup lików jest drogą na skróty i przyczyni się on do Naszego rozwoju. Czy fanpage posiadający przykładowo 5000 polubień nie wygląda znacznie atrakcyjniej, niż ten którego lubi kilkanaście osób z których głównie składają się nasi znajomi czy rodzina? Zastanówmy się także czy polubienia znajomych i rodziny nie wyglądają bardziej sztucznie niż zakupione lajki.

Przykład:

znajomifacebook VS 5000like

 

Kupowanie fanów jest bardzo atrakcyjną opcją, zwłaszcza dla posiadaczy mało znanych lub nowych fanpage. Ceny są bardzo niskie i już za kilka złotych można pozyskać pierwszą bazę polubień, kupowanie like jest popularne na całym świecie,
i często nie jesteśmy świadomi że nasi idole z tego rodzai promocji właśnie korzystają.

kupno like
kupno like

Dlaczego opłaca się posiadać lajki?

Sprawa jest dosyć oczywista – dla zasięgów. Użytkownicy facebook oraz innych social mediów znacznie chętniej likeują coś co już generuje jakiś ruch i zainteresowanie, czego rezultatem jest efekt kuli śnieżnej który generuje wraz ze wzrostem like coraz większą ich ilość.
Bez wątpienia dla każdego z Nas jest miłe posiadanie wysokiej liczby obok kciuka uniesionego ku górze, który potwierdza Naszego istnienie czy zainteresowania nami w internecie.

Kupowanie lajków na Facebooku
Kupowanie lajków na Facebooku

 

 

Ile kosztują like w socialmedia?

Zakup like na przeróżnych platformach społecznościowych jest naprawdę niewielkim kosztem, już za kilka złotych można zakupić pierwsze polubienia, nawet przy większych kampaniach i likowaniu wielu zdjęć koszty są bardzo niskie.
Oto przykłady jednych z tańszych pakietów:

 

Twitter Favorites

Twitter Favorites

11,49 49,99 
Twitter Favorites

Youtube Like

7,99 49,99 
Kupowanie lajków na Facebooku – czy to się opłaca?
Ocena 5 z: 164