Jak stać się popularnym na YouTube? Jak wybić się na Youtube oraz jak pozyskiwać nowych widzów i fanów, którzy będą wyczekiwali na Twoje filmy? Wielu osobom się to nie udaje, ponieważ najzwyczajniej nie wiedzą jak do tego podejść oraz jak zacząć swoją przygodę na serwisie YouTube.

Jak się wybić na YouTube?
jak sie wybić na youtube

Często oglądając popularne osoby, chcemy być jak oni. Mamy w życiu swoje autorytety, często mamy chęci żeby również być tak znani jak te osoby, lecz wielu z nas wydaje się, że jest to prosta sprawa, przecież to tylko wrzucanie filmów i montowanie ich. Jednakże nie jest to takie proste jak może się wydawać. Poniżej przedstawimy Ci 5 wskazówek, które mogą Tobie pomóc w prowadzeniu kanału na YouTube.

Jak wybić się na YouTube – 5 przydatnych i pomocnych rad.

  1. Ustal swój kontent, który będzie się pojawiał na Twoim kanale.

Potencjalny widz, wchodzący na Twój kanał musi wiedzieć co może u Ciebie obejrzeć oraz czego może się spodziewać kiedy zawita na Twoim kanale.

Od początku musisz postawić sobie jasny cel, co konkretnie chcesz wrzucać do sieci oraz w jakich ilościach. 

Widzowie muszą wiedzieć kogo chcą subskrybować. Jeżeli chcesz być vlogerem to muszą wiedzieć, że na Twoim kanale będą prowadzone vlogi.

Pamiętaj również, żeby nie robić danego kontentu na siłę. To, że ktoś wybił się na poszczególnej grze to nie znaczy, że Ty też się wybijesz. 

Jak się wybić na YouTube?
  1. Miniaturka Twojego filmu na youtube

Osoby szukające filmu z Twojego kontentu będą zwracały uwagę na takie drobnostki. Po miniaturze można wyciągnąć wiele wniosków.

Pamiętaj również, że im ciekawsza miniatura tym większa szansa, że osoba widząca ją zainteresuje się Twoim filmem.

Jednak nie może ona być przesadzona. Miniatura przede wszystkim nie może wprowadzać widza w błąd, ma być czytelna oraz wzbudzać ciekawość.

Jeżeli nie jesteś do końca przekonany czy osoba widząca taką miniaturę zawitała by u Ciebie to zastanów się czy Ty widząc taką miniaturę zawitał byś u kogoś.

Jak się wybić na YouTube?
jak budowac zasiegi youtube
  1. Regularność i systematyczność!

Od początku prowadzenia swojej społeczności na YouTubie ustal, kiedy i jak często będziesz wrzucał filmiki.

Osoby zainteresowane Twoim kanałem, będą wiedziały kiedy mogą spodziewać się materiału.

Jak się wybić na YouTube?
  1. Prowadź odpowiednio akcję filmu

Film, który publikujesz musi wzbudzać uwagę widza. Nie może być on nudny czy robiony z przymusu. Osoba oglądająca musi widzieć, że jesteś kreatywny.

Przykładowo, możesz wprowadzić muzykę która będzie pasowała do filmu. Oczywiście pamiętaj o odpowiedniej tonacji, żeby muzyka nie była głośniejsza od Ciebie.

Jak się wybić na YouTube?
  1. Montowanie filmów

Wiadomo, że jeżeli film ma więcej obróbek techniczny jest inaczej odbierany przez osoby oglądające, szczególnie jeżeli są one bardzo dobrze wykonane i w odpowiednim momencie.

Pamiętaj, że najważniejsza jest kreatywność a nie to jakim programem będziesz montował swój film.

Podsumowanie tego jak wybić się na YouTube

Podaliśmy Tobie kilka rad jak możesz osiągnąć sukces, mamy nadzieję, że weźmiesz je sobie do serca i będą one dla Ciebie pomocne.

Pamiętaj, że nic nie przychodzi od razu, praca, wysiłek i wytrwałość są bardzo ważne w budowaniu społeczności. 

Pamiętaj również, żeby być sobą, jest to bardzo ważne. Nie udawaj kogoś kim nie jesteś, rób i nagrywaj to co lubisz a wierzymy, że uda Ci się osiągnąć sukces!

Jak się wybić na YouTube?
Ocena 5 z: 1

Related Products:

Youtube Like

7,99 49,99 Wybierz opcje

Subskrypcje Youtube

9,99 249,99 Wybierz opcje

Youtube Wyświetlenia

14,99 63,99 Wybierz opcje

Youtube Komentarze

4,99 23,99 Wybierz opcje

Youtube DisLike

8,99 99,99 Wybierz opcje

Polubienia Komentarza Youtube

6,99 99,99 Wybierz opcje